Ara
Ara

PUSULA

Hedeflerin İçin Bir PUSULA’ya İhtiyacın Var

Başarı, doğru şekilde attığın adımların, aldığın kararların ve disiplinle hayata geçirdiğin eylemlerin bir sonucudur. Düşündüğün kadar zor bir şey de değildir. 

Pusula’nın içinde sana sunduğum yol haritasıyla, şimdiye kadar zor görünen o ilk adımı atacaksın. Herkes için geçerli bir kural söyleyeyim mi? Hayatta sadece ölçümleyebileceğin şeyleri değiştirebilirsin. Bu nedenle hedeflerini belirlerken, gelişimini takip ederek onların düzenli kaydını tutmalısın. 

PUSULA 90 gün içinde; kendine rutinler oluşturmanı, gözlemlediğin hedeflerine sürekli göz atmanı, hayatında ulaşmak istediğin yere kolayca gidebilmeni sağlayacaktır. 

 

PUSULA’yla Elde Edeceğin Sonuçlar 

Plan İnşaa Etme

Başarı için en önemli adım, ona gidecek olan yolu tasarlamaktan geçer. PUSULA sana bu yolda eşlik edecek rutinleri edinmeni sağlayacak.

 

Gelişim Takibi

Hedeflerinin gelişimini çok net takip edeceksin. Bu senin hedeflerini yakın markajda tutmanı, gerektiğinde eylem planını şekillendirebilmeni sağlayacak.

 

Başarılı ve Mutlu Bir Hayat

İstediğimiz hayata, durup bekleyerek değil adım adım inşaa ederek ulaşırız. PUSULA ile koyduğun hedeflere ulaşacak, hayatına büyülü rutinler dahil edeceksin. Motivasyonun artacak.

 

PUSULA neye benziyor ? 

  • 90 günde istediğin hayatı planlaman için bir araç
  • Hedeflerine kolay, çabuk ve net bir şekilde ulaşmanı sağlayacak bir yol
  • Bizzat deneyimlediğim, yüzlerce kişiye tavsiye edip inanılmaz pozitif geri bildirimler aldığım, kolay & anlaşılabilir & yapılabilir bir sistem
  • Birinci sınıf işçilikle üretilmiş sert karton kapak. Kraft karton kutu ambalajı. Arka sayfaya mürekkep izini belli etmeyen yüksek kalite hamurdan sayfalar.
  • Haftalık Gözden Geçirme ve Puanlama Metodu
  • ÖZEL BONUS 1: Pusula’yı En Etkili Nasıl Kullanacağını Anlattığım 10 Özel Videoyu Seninle Paylaşacağım.
  • Fiyata Kargo Ücreti Dahildir. ( Henüz yurtdışı gönderimi yapmıyoruz. )

 

 

İşin Sırrı : Her zaman doğru ve basit soruları bulup, sormak

PUSULA, hedefe giden yolda kendine doğru soruları sordurur. Her yeni bir gün, hedefine ulaşmak için eline geçen eşsiz ve yeni bir fırsattır. Hedefin ve senin aranda bir belirsizlik bulutu hakimdir. Pusula önünü, yolunu daha net görmeni sağlar. İçindeki sorular sayesinde, her sabah yataktan kalkma nedenini ve gün içinde başarılı ve mutlu bir hayat için yapman gerekenleri bilirsin. 

 

Başarılı ve Mutlu Bir Hayat Rakamsal Değerlerle Ölçümlenir ve Planlanır 

PUSULA sana netlik sunar. Hafta hafta performansını görebilirsin. Neleri artık yapmaman, neleri hayatına dahil etmen gerektiğini bir bakışta anlayabilirsin. 

 

Kağıt ve Kalemin Sihri

“Bir tarih ile birlikte kağıda dökülen her hayal bir hedeftir” diye bir söz var. Yazılı hale gelen her hedef erişilebilir hale de gelir. Net bir şekilde her gün o hedef için ne yaptığının kaydını tutarsın.