Ara
Ara

İptal ve İade Şartları

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Oğuz Benlioğlu Eğitim Danışmanlık Online Eğitim Seti Teslimat, İptal ve İade Kuralları

1. “Oğuz Benlioğlu Eğitim Danışmanlık”- https://www.oguzbenlioglu.com online eğitim sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan kullanıcı bilgileri formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Alıcılar, satın aldıkları eğitim programının satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
Satın alınan her bir eğitim programı, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcıya teslim edilir. Bu süre içinde eğitim programı teslim edilmez ise, Alıcı sözleşmeyi sona erdirebilir.

4.Alıcı, satın aldığı eğitim programının bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının eğitim programını teslim yükümlülüğü sona erer.

5. Eğitim programı teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan program bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, satıcı sözleşmeyi sona erdirir.

6. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve eğitim programı süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

İade Koşulları:
Kullanıcı herhangi bir sebeple Online Eğitim Paketini iade etmek istediğinde eğitim paketini aldığı tarihten itibaren 7 Gün içinde info@oguzbenlioglu.com e-posta adresine iade talebini iletir.
Faturanın iki nüshasının alt kısımlarında bulunan iade edilen ürün ile ilgili bölümleri doldurur ve imzalar. Kullanıcı imzalamış olduğu faturanın iki nüshasını iade kodu ile birlikte Oğuz Benlioğlu Akademi LTD. ŞTİ'nin belirtmiş olduğu adrese gönderilir.
Kullanıcı tarafından iade edilen eğitim setinin faturası Oğuz Benlioğlu Eğitim Danışmanlık’a iletilmemişse Online Eğitim Paketinin iadesi yapılmaz ve ücreti kullanıcıya ödenmez.