Ara
Ara

Retorik Club

Hem içerik olarak hem katma değer olarak çok zengin bir programla karşı karşıyasın.

 • Fiyat: 11.750,00 TL
 • Ders Sayısı: 12
 • Süre: 1 Yıl
 • Öğrenci Sayısı: 680

Çok uzun yıllardır Retorik üzerine yaptığımız çalışmalar, araştırmalar, edindiğimiz tecrübeler sonucunda artık Retorik Club’ı başlatıyoruz.

 

Retorik Club’ın Amacı: Seni tam anlamıyla bir Retorik Profesyoneline dönüştürmek yani etkili ve ikna edici konuşma sanatında seni ustalık seviyesine çıkarmak.

Sadece birebirde değil kitleler karşısında da fikirlerini, ürünlerini, hizmetlerini ve düşüncelerini insanlara en etkili ve  ikna edici şekilde nasıl sunacağını öğreneceksin. Retorik Club'ta kazanacağın bilgi ve becerilerle hem kendi karizmanı en üst seviyeye çıkaracaksın hem de karşındaki insanların davranış ve düşüncelerini yorumlayabileceksin.

Retorik Club, 12 ay boyunca Retoriği, İletişimi ve İknayı En Derin Seviyede Öğreneceğin Çok Özel Bir Club. 

 

1 YILLIK ÜYELİKTE NELER VAR?

1- Retoriğin 10 Basamağı

Retorik Club’ın temelini Retoriğin 10 basamağı oluşturuyor. Bu 10 basamak, senin retorikte profesyonel olmanı sağlayacak. Biz bu 10 basamağın her birini eğitim formatında hazırladık.

1 Yıl Boyunca Çalışacağımız Başlıklar:

 • Retoriğin Gücü
 • Büyük Konuşmacılar Kitlelerini Nasıl Avuçlarına Alır?
 • Hikayelerin Efendisi Ol
 • En Etkili Ted Konuşmacılarının Sırları Ne? 
 • Retoriğin Gücüyle Sosyal Medyada Parla
 • Beden Dili ve Düşünce Okuma Sanatı
 • Zihinsel Gücünü Güçlendir
 • Dijital Retorik
 • Özgür ve Bilinçli Olmanın Adımları
 • Entelektüel Bir Konuşmacı Ol

Retorik Club’ın ilk elementini bu 10 basamak oluşturuyor. Her ay seninle bu 10 basamağın her birinin videolu eğitim içeriğini paylaşacağız. Ve her bir basamak için 1 ay çalışma zamanın olacak. Toplam 10 Başlıkta 15 Saatin üzerinde konu anlatımlı videolara erişim hakkına sahip olacaksın.

 

2- Progymnasmata

Pratik yapmak ustalaştırır. Her ay bizden uygulama ve ödevler alacaksın. Tüm bu ödevler seni teoriden pratiğe taşıyarak retorik becerini geliştirmek için harika birer fırsat olacak. Seninle paylaşacağımız ödevlere ve sorulara vereceğin yanıtları duymak için sabırsızlanıyoruz.

Her ayın 15. günü o ayın konusuyla ilgili seninle ödev ve uygulamalar paylaşacağız. Bu uygulamaları o ayki öğrendiğin konu başlığını çok iyi özümsemen ve iyice içselleştirmen için yapıyoruz. Yani 15 gün videoları izliyorsun, kalan 15 günde de uygulama aşamasına geçiyorsun.

 

3- Ayın Sürpriz Paketi

Sürprizleri sever misin? Bu soru tabii ki bir retorik sorusu! Hepimiz sürprizlere bayılırız. Her ayın 20'sinde sana bir sürpriz yapıyoruz.  

Özel bir röportaj, dışarıyla paylaşmadığımız analizler, seninle telefon görüşmesi... Daha bir sürü şey olabilir. Adı üzerinde sürpriz, sürpriz olarak kalsın.

 

4- Mentorlarımızla Retorik Club Akşamları

3 Tane Canlı Soru & Cevap Oturumunda Oğuz ve Burcu’ya sorularını soracaksın. Bizler sorularını heyecanla bekliyoruz.

 

5- Bireysel Retorik Analizin 

Hep biz anlatmayacağız. Bazen senin de anlatmanı isteyeceğiz. Cicero diyor ya; “Konuşmak ancak konuşarak öğrenilir.”

Sana özel konular vereceğiz ve bu konularda hazırlayacağın konuşmalarının analizini yapacağız. Güçlendirmen gereken yanları, iyi yanlarını, hiç farketmediğin taraflarını görüp bunlara odaklanacaksın. Sana özel 2 adet retorik analizini yapacağız. 

 

6- RETORİK CLUB Özel Fırsatlar

Biz Retorik Club’la hep birlikte güçlü bir Community olmak istiyoruz. Kendini burada özel hissetmeni istiyoruz. Yalnızca Retorik Club üyelerinin dahil olduğu Aktif ve Pozitif bir Community Grubuna dahil olacaksın. 

Club’ın bir üyesi olarak sana özel Retorik Club kupası tasarladık. Adına imzalı bir kitapla, kupan adresine gönderilecek. 

Ayrıca Retorik Club katılımcısı olarak sene içerisindeki online eğitimlerimizden %10 indirim hakkına sahip olacaksın.

Bizler Akademi olarak, Retorik Club'a gerçekten isteyen HERKESİN katılmasını arzu ediyoruz.

Hem içerik olarak hem katma değer olarak çok zengin bir programla karşı karşıyasın. 1 yıl boyunca Retorik Club’ın bir parçası olabilir ve Retorikte tam anlamıyla bir ustaya dönüşebilirsin. Bu özel programın bir parçası olacağın için şimdiden çok mutluyuz, aramıza hoş geldin.

 

SIK SORULAN SORULAR

- Retorik Club Ne Zaman Başlıyor?

HEMEN Retorik Club'ın üyesi olabilirsin.

 

- Retorik Club Üyeliği Ne Kadar Sürüyor?

Bir yıl boyunca Retork Club’ın bir parçası olacaksın.

 

- Kimler Katılabilir?

Konuşmalarını etkileyici ve ikna edici hale getirmek isteyen, insanlarla iletişim kalitesini profesyonel seviyeye taşımak isteyen, topluluk önünde ve birebir konuşmalarda etkili ve özgüvenli olmak isteyen herkes katılabilir.

 

- Retorik Club'ın Diğer Online ve Yüz Yüze Eğitimlerinizden Farkı Var mı?

Sitemizde Retorik Online eğitimimiz Retoriğin temellerini, teori ve pratik örneklerle anlatan son derece kapsamlı bir eğitim. Retorik Kampımız ise Retoriği canlı canlı uygulamalar ile işlediğimiz 2 günlük şahane programımız.

Retorik Club içeriği diğer Retorik eğitim ve programlarımızdan farklı olarak tasarlandı. Retorik konusu derya deniz bir konu. Club'daki amacımız bir plan dahilinde 1 yıl boyunca Club üyesi katılımcımızın gelişimini bizim yönlendirmelerimizle yürütmektir. 

 

- Retorik Club'a İstediğim Zaman Katılabilir miyim?

Retorik Club'ın istediğin zaman bir parçası olabilir ve 1 yıl sürecek programa hemen katılabilirsin.

 

- Retorik Club Üyeliği İçin Taksit İmkanı Var mı?

Ödemeni iyzico güvenli ödeme platformu üzerinden yapabilirsin ve iyzico'nun bankalarla yaptığı anlaşmalara göre taksit imkanları mevcuttur.