Ara
Ara

Karizma Kampı

15 Ağustos Tarihine Kadar Özel Fiyat Avantajı

 • Fiyat: 18.500,00 TL
 • Ders Sayısı: 0
 • Süre: 2 Gün
 • Öğrenci Sayısı: 16

Her insan karizmaya, yani kendine özgü “benzersiz kişiliğinin armağanına” sahiptir. Çoğu insan yetiştirilme tarzı, adaptasyon veya özgüven eksikliği nedeniyle karizmasını gün yüzüne çıkaramaz.

 

İyi haber; kendi ışığınızın parlamasına izin vermek ve hayatın zorluklarıyla daha iyi başa çıkabilmek için bireysel potansiyelinizi bilinçli olarak geliştirmeniz mümkündür. Karizma yalnızca sizi mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda başkaları üzerinde de çekici bir etki oluşturmanıza fırsat tanır.

 

Karizma Kampıyla, algılanan çekicilik ve karizma eksikliğinin temeline iniyor ve kişiliğinizi gerçekten parlatmak için kapsamlı bir gelişim programı sunuyoruz.

 

Karizma. Antik Yunan’daki bir inanışa göre; dünyaya gelmeden önce hepimiz sağ omzumuzun üzerine şahane altın pırıltıları konulup öyle yollanırmışız. Özellikle bu pırıltılar metaforik olarak tozla kaplanırmış ki insan o tozu silkeleyip pırıltısıyla diğerlerini etkileyecek gücü kendisinde bulsun. Bazı çok şanslı azınlık, çok erken yaşta bir şeyleri farklı yapıp o pırıltının üzerindeki kalın toz tabakasını süpürebiliyor.

 

Peki ya diğerleri? Onlar içlerinde bir yerde çok daha fazlası olduğunu bilerek, bunu ortaya çıkaramamanın üzüntüsü, bazen öfkesi bazen de hayal kırıklığı ile ortalama bir hayata razı oluyor. Daha fazla potansiyel, daha fazla etki, daha fazla güç, daha fazla liderlik becerisi, daha fazla sahnede ışıldama, daha fazla…

 

Karizma, kadın - erkek fark etmeksizin hepimizde var.

Varlığıyla pek çok diğer yetenek ve yetkinliği tetikleyen bir unsur, yeter ki varlığının farkında olalım.

 

Karizma Üzerine Çalışırsan;

 

 

1- Etkileme ve İkna Etme: Başkalarını etkileme ve ikna etme konusundaki yeteneğin gelişir. 

 

2- Etkili İletişim: Mükemmel bir iletişimciye dönüşürsün. Düşüncelerini ve fikirlerini ilgi çekici bir şekilde aktarabilirsin. E doğal olarak bu da etrafını birçok insanın sarması anlamına gelir.

 

3- İlham Verme: Başkalarına ilham vermeye ve motive etmeye başlarsın. Coşkularını ve tutkularını ifade etme tarzın değişir, yaydığın enerji pozitif anlamda bulaşıcı hale gelir ve insanları ortak bir hedef veya vizyon etrafında toplamaya yardımcı olur.

 

4- Güçlü Liderlik: Bir ekibi, bir grubu ortak bir noktada toplamayı başarabilir, onları eyleme, harekete geçirmek için ilham kaynağı olabilir ve rol model bir lidere dönüşebilirsin. Başkalarıyla duygusal düzeyde bağlantı kurabilme, rehberlik etme, motive etme yetkinliklerin ve etkin arttıkça gücü, otoritesi tartışılmaz bir lider olursun.

 

5- Güçlü Çevre Oluşturma: İnsanlar; genellikle karizma sahibi olanlardan hemen etkilenir. Çünkü karizmatik bireylerin kendilerine has enerjisi ve çekiciliği vardır. Tüm bunlar güçlü bağlantı ve bağlar kurmayı, sosyal veya profesyonel çevreni genişletmeyi kolaylaştırır.

 

6- Güven: Karizma sana hayatın çeşitli yönlerinde faydalı olabilecek güven yayma potansiyeli verir. Güven; karar vermede, fırsatları yakalamada ve zorlukların üstesinden olumlu bir tutumla gelmede sana yardımcı olabilir.

 

7- İlk İzlenim: İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Karizman sayesinde her daim başarılı ve etkiliyeci bir ilk izlenim bırakırsın.

 

8- Yeni Fırsatlar: İnsanlar karizmatik bireylerin gücü, etkisi, konuşma becerisi, enerjisi ve ikna kabiliyetine neredeyse manyetik bir çekimle kapılır. Bu da sayısız yeni fırsatı, farklı iş ve sosyal seçeneği karşına çıkarır. 

 

 

Tüm bu maddeleri akademik bir yazı olsun diye yazmadım. Bu 8 başlığı Karizma ekseninde tek tek ele alıp 2 gün boyunca neyi nasıl geliştirebilir, hangi noktalarını parlatabilir, neler seni ön plana çıkarabilir; bunlara konu anlatımlarıyla, workshoplarla(uygulamalı çalışmalar), birebir geri bildirimlerle bakacağız.

 

Karizma tüm lider ve siyasetçilerin son yıllarda en ağırlık verdiği konu. Üzerine çalışırsan kendinde bir TRANSFORMASYON’a tanıklık edersin. 

 

 

12-13 Ekim’de Retorik Okulumuz Karizma Kampı'nı Gururla Sunar  

 

2 gün, Kaz Dağlarında, bizimle birlikte Retorik Okulumuzun en sevdiğimiz başlıklarından birini konuşmaya hazır mısın?

 

ÖNEMLİ NOT: KARİZMA KAMPI'NIN İndirimli Fiyatı 15 Ağustos'a Kadar 18.500 TL'dir. BU TARİHTEN SONRA FİYAT GÜNCELLENECEKTİR.

 

 

KARİZMA KAMPI'NDA NELER VAR?

 

 • Kaz Dağları’nda Ramada Otel'de 2 Tam Gün Yüz Yüze Eğitim (14 Saat)

 

 • Karizmatik Lider Analizleri (Uygulamalı)

 

 • Vaka Çalışmalı Workshoplar

 

 • SÜPER BONUS: Karizma Kampı Katılımcılarımıza 10 Saat Süreli Yeni Eğitimimiz “Filozof Stratejisi” Hediye

 

 • Her Katılımcımıza Retorik Okulumuza Özel Hediye Kiti

 

 • Oğuz Benlioğlu ve OBA Ekibiyle 2 Öğle Yemeği

 

 • ÖZEL BONUS: Kişiye Özel Bire Bir Geri Bildirim

 

2 gün boyunca öğle yemekleri, açık büfe biçimde sunulacak birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ve içecekler Akademimiz tarafından karşılanacaktır. Konaklama giderleri katılımcıların kendilerine aittir.

 

ÖNEMLİ NOT: KARİZMA KAMPI'NIN İndirimli Fiyatı 15 Ağustos'a Kadar 18.500 TL'dir. BU TARİHTEN SONRA FİYAT GÜNCELLENECEKTİR. İNDİRİMLİ FİYAT AVANTAJI KONTENJANLA SINIRLIDIR.