GPS
Oğuz Benlioğlu Kimdir

Kurs Açıklaması

30’lu yaşlarımda kendimi hayatta istediğim noktada görmüyordum. Kafamda bir soru dönüp duruyordu; Çok hızlı bir şekilde hayatımı nasıl istediğim hale getirebilirim? Hedeflerime nasıl ulaşabilirim?


Eşsiz Yeteneğimi nasıl bulurum? Buna benzer soruları daha önce sen de kendine sordun mu? Bu soruları mentörüme sorduğumda, bana cevap olarak dedi ki;


GPS : GROWTH PLANNING SYSTEM

GPS Paketinin İçeriğinde Neler Var?

İlk Modül: Kendimizi yönetmeyi öğrenmek ve bunu bu toprakların en harika insanlarından birinin rehberliğinde yapacağız. Mimar Sinan. Onun penceresinden kendimizi yönetmeyi öğreneceğiz. İlk Modül 85 dakika.

İkinci Modül: Özel bir şeyin parçası olmak. Unutma insanlar ancak özel bir şeyin parçası olduklarında harekete geçerler. Sana 2500 yıllık 5 kadim sırrı anlatacağım. İkinci Modül 35 dakika.

Üçüncü Modül: Birlikte eşsiz yeteneğini 10 tane ana ilkeyle bulacağız... Bu 10 ana ilke senin hayatını tamamen değiştirecek. Üçüncü Modül 90 dakika.

Dördüncü Modül: Sana 6 hafta uygulayabileceğin 20 adımdan oluşan başarı eylem planı vereceğim. Bu plan senin istediğin yöne istediğin hızla gitmeni sağlayacak. Dördüncü Modül 60 dakika.

Bonus 1: Toplam 6 haftalık, istediğin hayatı istediğin yerde nasıl yaşayacağını belirlemene yardım eden 6 tane bonus videoyu seninle paylaşacağım. O haftanın kitabı, o haftanın filmi, o haftanın derinleşilecek konusu hatta o haftanın müziği bile var. Bonus 1 60 dakika.

Bonus 2: Eğitimlerimde insanların en çok merak ettiği ve en sık sorduğu sorulara cevaplar vereceğim. GPS (Gelişim Planlama Sistemi) sana çok iyi gelecek garanti ederim. Bonus 2 50 dakika.

  • 6 Haftalık Başarı Eylem Planı
  • Her Modül 60 dakika ( Toplam 6.5 Saat )
  • Uygulama ve Alıştırma Notları
  • Haftalık Okuyacağın Kitaplar, İzleyeceğin Filmler ve Dinleyeceğin Müzikler
  • Tüm Modüller Hemen Kullanımına Açık
  • Ömür Boyu Kullanım Hakkı
  • Hemen Tüm Modüllere Erişim

BONUS:Oğuz Benlioğlu Akademi Tarafından 20 Dakika Telefonda Mentorluk ( Mentorluk hizmetimizden faydalanabilmek için eğitime kayıt sırasında size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı bırakınız.)

Oğuz Benlioğlu Akademi
Oğuz BENLİOĞLU
/Eğitmen

Adım Oğuz Benlioğlu. Birçok insan beni eğitimlerimde tanıdı. Bazıları beni Retorik ve Sözsüz İletişim Otoritesi olarak adlandırıyor. Ama biliyor musun bu noktaya ulaşmam tam 42 yıl sürdü.

Öğrencilik hayatımda neredeyse çalışmadığım hiçbir iş kalmadı. 21 yaşımda cebimde 840 euro ile ve dil bilmeden elimde bavulumla Almanya’ya gittim. Almanya’da üniversite okuyabilmek için neredeyse 200 okula başvuru yaptım. Birçoğundan ret aldım. O zaman en büyük hayalim yönetmen olmaktı ama kendimi üniversitede işletme okuyup fabrikada çalışırken buldum. Uzun bir süre hayata seyirci olarak uzaktan bakan biriydim. Dünyanın ünlü F1 pistlerinden Hockenheim’da seminerler verilen VIP salonlarında garsonluk yaparken eğitmenlerin tarzı ve davranışları beni büyülemişti. Hayatlarında başarıyı yakalamış, kendilerini çok iyi ifade edebilen, bu mutlu ve klas insanları uzaktan izleyip kendi mutsuzluğumda en dipleri gördüm. Tüm bunlara rağmen kendime olan inancımı hiçbir zaman kaybetmedim. Bir gün istediğim noktaya ulaşacağımı biliyordum. Ne zaman ve nasıl olacağını bilmiyordum ama yine de içimde büyük bir inanç taşıyordum. İlk sahneye çıktığımda insanlara bir şey anlatmak, onların problemlerine çözüm önerileri sunabilmek beni çok heyecanlandırmıştı. O zaman gerçekten yapmak istediğim şeyin bu olduğunu fark ettim. Sonrasında da eğitmen olarak kendi işimi yapmaya başladım. Şimdi 42 yıllık hayatımda 1000 günün üzerinde eğitim verip 1 milyonun üzerinde insana ulaşmış biriyim. Ama şu an bütün bunlar benim için bir başlangıç. Daha ulaşmak istediğim bir sürü hedef, gerçekleştirmek istediğim bir sürü hayalim var. Hiçbir zaman geç kalındığını düşünmüyorum. Hiçbir zaman. Senin dışında hiç kimse seni başarından alıkoyamaz. Öğrendiğim en büyük derslerden biri de bu. Hayallerini yaşa! Karşına çıkan fırsatları değerlendir. Sürekli öğrenip geliş. 

Ve hayatını bir sanat eserine dönüştür.

Ben Oğuz Benlioğlu

İncelemeler

Ortalama Puan

0
0

Detailed Rating

0
0
0
0
0