Ara
Ara

En İyilerden Başarının 16 Rotası

Başarılı insanlar zaman kazanmak için para harcar. Başarısızlar ise para kazanmak için zaman harcar.

  • Fiyat: 3.250,00 TL
  • Ders Sayısı: 35
  • Süre: 4 Saat
  • Öğrenci Sayısı: 2640

2023 Yılı Senin Yılın Olabilir

Başarılı insanlar zaman kazanmak için para harcar. Başarısızlar ise para kazanmak için zaman harcar.

Şuan katılımcısı olmayı düşündüğün bu eğitimde 2 ana konu üzerinden ilerleyeceğiz. Öz disiplin ve başarıya olan açlık. Nasıl bunları hayatının merkezine koyabilirsin?

Sana bu eğitimde öyle çok teorik bilgi vermeyeceğim. Direkt konuya giriş yapacağız. Bu eğitim üzerine çalışırken seni dış etkenlerin rahatsız etmeyeceği bir ortam bul. Bu eğitimle ilgili ilk çalışmanı yaparken tam anlamıyla odaklan. Sonrasında belki spor yaparken, yolculuk yaparken dinleyebilirsin. Ama ilkinde odaklan ve tam olarak eğitim üzerine çalış. Yani konu sadece Oğuz bu eğitimini izledim ya da dinledim değil. Bu eğitimden aldıklarımla hayatımda şunları şunları değiştireceğim. Şu tarihler aralığında şu adımları atacağım. Ve sonra da harekete geç. Gelecek, dünya, zenginlik, başarı. Belki bir slogan gibi olacak ama harekete geçenler için hizmet etmeye hazır.

Başarılı olmak bir seçimdir. Durarak başarılı olamazsın. Bunun için hayatına özdisiplini katmalı, zorluklarla mücadele etmeyi bilmeli, bir metod dahilinde ilerlemeli, doğru stratejileri geliştirmelisin. En önemlisi ise başarılı bir insan olma cesaretine ve açlığına sahip olmaktır. Başarı korkutucu olabilir. Çünkü adanmışlık ister, tutku ister ve tam konsantrasyon ister.

Başarı bir varış noktası da değildir. Devamlılık isteyen ve hayat boyu sürecek bir plandır. Kendi potansiyelinin farkındalığına ulaşıp, sürekli gelişip öğrenmeye devam etmektir.

Birçoğumuzun zayıf yönlerini işaret edecek ve onları nasıl geliştireceğini gösterecek mentorları yok. Birçoğumuz elde etmek istediği hayata ulaşmak için deneye yanıla bir şeyler yapıyor. Oysaki gerçek bir stratejiyle, ortaya koyulan taze bir bakış açısı ve kendimize kodladığımız başarı odaklı bir zihin yapısıyla ulaşamayacağımız hedef yok.

Başarı dizayn edilir. Kendi başarını kolay bir şekilde tasarlaman içinse “En İyilerden Başarının 16 Rotası” eğitimi var. Bu eğitimde seninle alanında en iyi olan insanların çok özel tekniklerini paylaşıyorum.  Kolay, anlaşılır ve hemen yapabileceğin teknikler. Hayatına dahil eder etmez farkını anında hissedeceğin altın değerinde kurallar. Bu sayede ulaşmak istediğin hedeflere, gerçek mutluluğa, içsel huzura, finansal özgürlüğe, özgüvene ve istediğin başarılarla dolu hayata ulaşabileceksin.

Kararı sen ver; durduğun yerde BAŞARI’nın gelmesini mi bekleyeceksin “En İyilerden Başarının 16 Rotasını” kullanıp, kendi başarını kendin mi tasarlayacaksın? Hazırsan başlayalım!

 

EN İYİLERDEN BAŞARININ 16 ROTASI EĞİTİMİNİN İÇERİĞİ

  • Modül 1: Başarının 3 Temel Sütunu
  • Modül 2: 16 Muhteşem Taktik
  • Modül 3: Practice Makes Perfect
  • BONUS MODÜL 4: Dışarı Çıkıp İstediğini Alanlar ve Diğerleri
  • Ömür Boyu Kullanım
  • Eğitimi Kullanmaya Hemen Başlayabilirsin.