Duygularını Ustalıkla Yönet
Oğuz Benlioğlu Kimdir

Kurs Açıklaması

Beynimizin dili düşünceler, bedenimizin dili duygulardır.

Duygularını ustalıkla yönetmeyi bilmezsen yaşadığın hayatta savrulursun. Sürekli inişler çıkışlar yaşarsın. Özgüvensizliğini ya ego maskesiyle kapatırsın ya da silik bir profile dönüşürsün. Sürekli kaygı güdersin. Kendini ifade etmekte zorlanırsın. Finansal anlamda dipleri yaşarsın. Diğer insanlarla kendini kıyaslayıp benim onlardan ne eksiğim var? deyip, kendini yer bitirirsin. Ama sana iyi bir haber vereyim: Duygularını Ustalıkla Yönetmeyi Öğrenebilirsin.

Senin için çok yeni bir program hazırladım. 7 modülle duygusal özgürlüğünü kazanmaya hazır mısın?

Seninle birlikte Duygusal Özgürlük yolculuğuna çıkıyoruz. Vereceğim sistemle en az %80 çok daha iyi hissedeceksin! 7 modülde duygularının nasıl ustası olacağını öğreneceksin. Hangi duyguya sahip olmak istiyorsan çok kısa bir süre içerisinde o istediğin duyguya geçiş yapabileceksin.

DUYGULARINI USTALIKLA YÖNET PROGRAMININ İÇERİĞİ

 • Modül 1: Duygusal Özgürlüğün Yolu
 • Modül 2: Duyguların Arkasında Ne Saklı
 • Modül 3: Negatif Duygularla Başa Çıkma
 • Modül 4: 6 Adımda Duyguları Yönetmek
 • Modül 5: Duyguları Yönetmenin En Güçlü 10 Tekniği 1-5
 • Modül 6: Duyguları Yönetmenin En Güçlü 10 Tekniği 5-10
 • Modül 7: 3Ö: Güçlü Özgüven İnşaa Etmek
 • BONUS: Duyguları Okuma Rehberi

Duygularını Ustalıkla Yönet programı her yerde ve her durumda çalışıyor. Hangi branşta, hangi yaşta, hangi ülkede ve şehirde olursan ol işe yaradığının duble garantisini sana veriyorum. Bu programı ihtiyacı olan herkes ile seve seve paylaşıyorum. Duygularının ustası olabilirsin. Duygusal Özgürlüğe ulaşmak sana illüzyon gibi gelebilir ama sana bu eğitimle tam aksini ispat edeceğim. Duygularını yönetebilirsin. Şimdi sıra sende! Şu an karar verebilirsin. Negatif ve bitik tarafta kalmaya devam edersin ya da kendini hiç olmadığın kadar duygusal anlamda güçlü ve otoriter hissedebilirsin.

 • 10 Saat + Video Eğitim
 • Toplam 6 + 1 Modül
 • Özel Modül: Özgüven İnşaa Etmek
 • Kitap ve Film Önerileri
 • Uygulamalar ve Çalışma Notları
 • Ömür Boyu Erişim ve Sertifika
 • Hemen Başlayabilirsin

Duygular yaşamın gücüdür. Duygularını Ustalıkla Yönetmek programıyla duygularını tanırsın. Duygularını seni güçlü kılanlarla değiştirmeyi öğrenirsin. Pozitif duyguları sürekli ve kalıcı hale getirebilirsin. Duygularını yönetmeyi öğrenirsen istediğin hayata ulaşırsın. Duygularının gücünü kullan. Seçtiğin duygularla hayatını istediğin şekilde tasarla. Duygularının Ustası, Hayatının LİDER’i Ol!

Oğuz Benlioğlu Akademi
Oğuz BENLİOĞLU
/Eğitmen

Adım Oğuz Benlioğlu. Birçok insan beni eğitimlerimde tanıdı. Bazıları beni Retorik ve Sözsüz İletişim Otoritesi olarak adlandırıyor. Ama biliyor musun bu noktaya ulaşmam tam 42 yıl sürdü.

Öğrencilik hayatımda neredeyse çalışmadığım hiçbir iş kalmadı. 21 yaşımda cebimde 840 euro ile ve dil bilmeden elimde bavulumla Almanya’ya gittim. Almanya’da üniversite okuyabilmek için neredeyse 200 okula başvuru yaptım. Birçoğundan ret aldım. O zaman en büyük hayalim yönetmen olmaktı ama kendimi üniversitede işletme okuyup fabrikada çalışırken buldum. Uzun bir süre hayata seyirci olarak uzaktan bakan biriydim. Dünyanın ünlü F1 pistlerinden Hockenheim’da seminerler verilen VIP salonlarında garsonluk yaparken eğitmenlerin tarzı ve davranışları beni büyülemişti. Hayatlarında başarıyı yakalamış, kendilerini çok iyi ifade edebilen, bu mutlu ve klas insanları uzaktan izleyip kendi mutsuzluğumda en dipleri gördüm. Tüm bunlara rağmen kendime olan inancımı hiçbir zaman kaybetmedim. Bir gün istediğim noktaya ulaşacağımı biliyordum. Ne zaman ve nasıl olacağını bilmiyordum ama yine de içimde büyük bir inanç taşıyordum. İlk sahneye çıktığımda insanlara bir şey anlatmak, onların problemlerine çözüm önerileri sunabilmek beni çok heyecanlandırmıştı. O zaman gerçekten yapmak istediğim şeyin bu olduğunu fark ettim. Sonrasında da eğitmen olarak kendi işimi yapmaya başladım. Şimdi 42 yıllık hayatımda 1000 günün üzerinde eğitim verip 1 milyonun üzerinde insana ulaşmış biriyim. Ama şu an bütün bunlar benim için bir başlangıç. Daha ulaşmak istediğim bir sürü hedef, gerçekleştirmek istediğim bir sürü hayalim var. Hiçbir zaman geç kalındığını düşünmüyorum. Hiçbir zaman. Senin dışında hiç kimse seni başarından alıkoyamaz. Öğrendiğim en büyük derslerden biri de bu. Hayallerini yaşa! Karşına çıkan fırsatları değerlendir. Sürekli öğrenip geliş. 

Ve hayatını bir sanat eserine dönüştür.

Ben Oğuz Benlioğlu

İncelemeler

Ortalama Puan

0
0

Detailed Rating

0
0
0
0
0
;