1:1 Mentoring

Kurs Açıklaması

Bu program, ister birebir, istersen de  kitlelere etkili, ikna edici ve keyif veren konuşmalar yapman için tasarlandı. Güçlü konuşmalar yaparak, inandığın nedenleri en etkili şekilde ifade etmeyi öğreneceksin. Bu programdaki bilgileri öğrenmek ve uygulamak seni adım adım hedeflerine taşıyacak.

Süre: 8 Hafta

Program Akışı: Tüm süreçte Oğuz'la 1'er saatlik toplam 8 yüzyüze (Online) görüşme gerçekleştireceksin. Çalışma notları, eğitim videoları ve ihtiyaç duyacağın tüm materyaller seninle program süresince paylaşılacaktır.

İçerikte Neler Var?

1. Hafta: Başkalarının İçinde Tutuşturmak İstediğin Ateşi Önce Kendi İçinde Yak

2. Hafta: Ne Olmak İstiyorsan Önce Öyle Görünmelisin

3. Hafta: Konuşmak, Konuşarak Öğrenilir

4. Hafta: Akılları Yönetmek En Akıllı Olmaktır

5. Hafta: Kelimeler Kılıçtan Daha Keskindir

6. Hafta: Önderlerin Klavuzu Olur

7. Hafta: Hak Ettiğini Değil, İkna Ettiğini Kazanırsın

8. Hafta: Bir Sahnedir Tüm Dünya Sırası Gelen Rolünü En Güzel Şekilde Oynasın

Kimler Katılabilir

- Liderler ve Lider Adayları

- Kendi İşinin Patronu Olanlar

- Politikacılar

- Hayat Kalitesini Arttırmak İçin Maddi ve Manevi Bedel Ödemeye Hazır Olanlar

- Transformasyon ( Dönüşüm ) İsteyenler

Konumuz sadece Retorik değil, konumuz kendi hayatımızın tasarımcısı olmak ve hayatımızı eşsiz bir sanat eserine dönüştürmek.

--------------------------

Başvuru için info@oguzbenlioglu.com adresimize mail atınız.

    Bölüm içeriği bulunmuyor
Oğuz Benlioğlu Akademi
Oğuz BENLİOĞLU
/Eğitmen

Adım Oğuz Benlioğlu. Birçok insan beni eğitimlerimde tanıdı. Bazıları beni Retorik ve Sözsüz İletişim Otoritesi olarak adlandırıyor. Ama biliyor musun bu noktaya ulaşmam tam 42 yıl sürdü.

Öğrencilik hayatımda neredeyse çalışmadığım hiçbir iş kalmadı. 21 yaşımda cebimde 840 euro ile ve dil bilmeden elimde bavulumla Almanya’ya gittim. Almanya’da üniversite okuyabilmek için neredeyse 200 okula başvuru yaptım. Birçoğundan ret aldım. O zaman en büyük hayalim yönetmen olmaktı ama kendimi üniversitede işletme okuyup fabrikada çalışırken buldum. Uzun bir süre hayata seyirci olarak uzaktan bakan biriydim. Dünyanın ünlü F1 pistlerinden Hockenheim’da seminerler verilen VIP salonlarında garsonluk yaparken eğitmenlerin tarzı ve davranışları beni büyülemişti. Hayatlarında başarıyı yakalamış, kendilerini çok iyi ifade edebilen, bu mutlu ve klas insanları uzaktan izleyip kendi mutsuzluğumda en dipleri gördüm. Tüm bunlara rağmen kendime olan inancımı hiçbir zaman kaybetmedim. Bir gün istediğim noktaya ulaşacağımı biliyordum. Ne zaman ve nasıl olacağını bilmiyordum ama yine de içimde büyük bir inanç taşıyordum. İlk sahneye çıktığımda insanlara bir şey anlatmak, onların problemlerine çözüm önerileri sunabilmek beni çok heyecanlandırmıştı. O zaman gerçekten yapmak istediğim şeyin bu olduğunu fark ettim. Sonrasında da eğitmen olarak kendi işimi yapmaya başladım. Şimdi 42 yıllık hayatımda 1000 günün üzerinde eğitim verip 1 milyonun üzerinde insana ulaşmış biriyim. Ama şu an bütün bunlar benim için bir başlangıç. Daha ulaşmak istediğim bir sürü hedef, gerçekleştirmek istediğim bir sürü hayalim var. Hiçbir zaman geç kalındığını düşünmüyorum. Hiçbir zaman. Senin dışında hiç kimse seni başarından alıkoyamaz. Öğrendiğim en büyük derslerden biri de bu. Hayallerini yaşa! Karşına çıkan fırsatları değerlendir. Sürekli öğrenip geliş. 

Ve hayatını bir sanat eserine dönüştür.

Ben Oğuz Benlioğlu

İncelemeler

Ortalama Puan

0
0

Detailed Rating

0
0
0
0
0